jak zacząć


Crosstrening jest dla każdego - wbrew wielu nieprawdziwym opiniom. Nie trzeba mieć siły, kondycji ani wytrzymałości aby zacząć swoją przygodę z Crosstreningiem - właśnie po to ćwiczymy zgodnie z zasadami Crosstrenignu, aby nasz organizm zaczął te cechy posiadać.

Crosstrening nie jest też trudny - każde ćwiczenie jest dostosowywane do możliwości ćwiczącego, obciążenia są zawsze dobierane indywidualnie. I sprawa najważniejsza - zajęcia zawsze odbywają się pod pełnym nadzorem certyfikowanego trenera, a grupy są niewielkie aby mógł mieć on możliwość pomocy wszystkim ćwiczącym.

Oczywiście każda forma ćwiczeń, aby przyniosła wymierne efekty, wymaga regularności. Dlatego najpopularniejsze jest ćwiczenie w grupach - wzajemna motywacja, budowanie społeczności, wzajemny doping powodują, że znacznie łatwiej jest namówić samego siebie do regularnych ćwiczeń.


W Crosstrening GCW liczy się także społeczność - atmosfera w boxie jest zawsze doskonała, motywująca, uprzejma. Nowicjusze ćwiczą
z doświadczonymi zawodnikami i jedyne, czego mogą się po nich spodziewać, to chęć pomocy, wytłumaczenia, motywacji. Kadra trenerska to osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej dyscypliny - zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.

Pierwszy krok w naszym BOX'ie to zajęcia BEGINNERS.