Beginners - cykl dla początkujących


Zajęcia Beginners, to pierwszy krok w naszym BOX'ie. Po zakupie karnetu, masz możliwość uczestnictwa w 8 zajęciach Beginners oraz 2 dowolnych innych treningach (np. WOD, Mobility czy ciężarach). Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni, w czasie których poznasz w 100% czym jest Crosstrening i jak wyglądają różne treningi, zapoznasz się ze specyfiką zajęć, dobrze poznasz trenerów i innych członków naszego klubu. Po 30 dniach i wykorzystaniu karnetu Beginners możesz kontynuować przygodę z Crossfit kupując jeden z karnetów uprawniających do udziału w normalnych treningach WOD.

Dla kogo jest program Beginners?

Beginners to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie chodziły na treningi cross i chcą się przekonać, czy ta forma aktywności jest dla nich odpowiednia. Nie muszą kupować normalnego karnetu na treningi WOD - za 119 PLN otrzymają Karnet Beginners.

Do czego uprawnia Karnet Beginners?

Karnet Beginners jest ważny przez 30 dni od daty zakupu i uprawnia do udziału w 10 zajęciach: 8 zajęciach Beginners oraz 2 innych, dowolnych treningach (np. WOD, ciężary, mobility itp).

Czym różnią się zajęcia Beginners od "normalnych" zajęć WOD?


Zajęcia Beginners to lżejsze treningi WOD, dostosowane w 100%  do osób początkujących. Mniejsze grupy pozwalają trenerowi dokładniej oceniać Wasze możliwości i korygować wykonywanie ćwiczeń. W zajęciach Beginners biorą udział wyłącznie osoby początkujące.

Zajęcia Beginners odbywają się w cyklu 8 zajęć, według niezmiennej kolejności. Zastanawiasz się, czy byłeś już na zajęciach Pull ups, a może chcesz wiedzieć, które techniki omawiane będą w kolejny wtorek? Zajrzyj do naszego KALENDARZA BEGINNERS!


Zadzwoń i zapisz się na zajęcia: tel. +48 666 24 23 22